Hamburger Kutusu

İki ekmek arası et ve sebzeden oluşan hamburger dünyanın tercih ettiği lezzetler arasında yer alır. Fastfood türü yiyeceklerin başında gelen hamburgerler için önemli olan konulardan biri de kutusudur. Hijyenik bir şekilde hamburgerin tüketimi özel kutularla mümkündür. Hamburger kutusu unlu mamul kutulama işlemlerinde güvenle kullanılabilir.

Hamburger Kutusu Çeşitleri

Hamburgerlere özel tasarlanan ve ısıya dayanıklı modellerin yanı sıra suya dayanıklı kutular da bu kategoride satışa sunulmaktadır. Pratik bir şekilde katlanabilen ve kutu özelliğine kavuşan hamburgerlere özel kutular birinci sınıf kullanım özelliğine sahiptir. Köpük kutusu da kağıt kutular kadar hijyenik ve güvenilir özelliklere sahiptir.

İç kısmı özel kaplamalı olan bu kutular dışarıya yağ sızdırmaz ve kuru kalır. İç kısmındaki özel kaplama hijyenik özelliklere sahiptir ve her hangi bir kimyasal özelliğe sahip değildir. Bu nedenle sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Kutusu açılımı özeldir ve kilitlenebilir özelliğe sahiptir.

Hamburger Kutusu Kullanım Alanları

Hamur işlerinin hemen hemen hepsinde hamburger kutusu kullanılabilir. Hamburger dışındaki bütün fastfood yiyecek üreticileri bu kutuyu satın alıp kullanabilir. Geniş bir kullanım alanına sahiptir ve sağlık açısından hijyenik özelliklere sahiptir.

Hamburger Kutusu Fiyatları

Fiyatlandırma işleminde önemli olan konu adet, boyut ve kutunun genel özellikleridir. Renk ve tasarım özelliği bakımından kişiselleştirilebilir. Her firma istediği yazı veya amblemi kutu üzerine bastırabilir. Fiyat konusunda renk, adet ve baskı işlemleri dikkate alınmaktadır.

Hamburger Kutusu Özellikleri

11x10x6 cm boyutlarında üretilen kutu isteğe göre de üretilebilir. Özel amblem, logo ve yazı kutunun dış kısmına eklenir. Kapak kısmı aç/kapa özelliğine sahiptir ve kilitlenebilir. Hamburger kutusu fiyatları baskılı ve baskısız seçeneklere göre farklılık göstermektedir.

Kutunun dış yüzeyi özel bir poliüretan madde ile kaplıdır. Bu sayede neme karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. Kolay paketleme ve kutulama imkanı sunar ve her türlü hamur işlerinde kullanılabilir.

Bariyer özelliği sayesinde hamburgerin tazeliği uzun süre rahatlıkla korunabilir. Paket servis hizmetine özel üretilmiş olup her türlü paket servis işlemlerinde kullanılabilir. Soğuk, sıcak ve ılık her türlü yiyeceği kolaylıkla paketlenebilir. Et, tavuk ve hamburger türü bütün yiyecekler bu kutu ile taşınabilir.

Hamburger Kutusu Baskı İşlemleri

Kişiye özel tasarlanabilen hamburger kutularına istenilen resim, grafik ve tasarım işlenebilir. Hamburger resminin yanı sıra firmanın logosu ve amblemi de üst kısma eklenebilir. Kutularda renk seçeneği de yer almaktadır.

İstenilen renk üzerine desen çalışması yapılabilir. Hamburgerin yanı sıra bütün unlu mamuller için bu kutu sipariş edilebilir ve isteğe uygun baskı işlemi yapılabilir.

Hamburger Kutusu Avantajları

Sağlıklı ve hijyenik bir şekilde hamburger dağıtımı için özel tasarlanmış kağıt ve köpük hamburger kutularına ihtiyaç vardır. El değmeden üretilen ve sağlık açısından her hangi bir problem teşkil etmeyen kağıt ve köpük hamburger kutuları her yönüyle avantajlıdır.

Kullanım avantajları şu şekildedir:

  • Hijyenik olması nedeniyle sağlık açısından her hangi bir problem teşkil etmez.
  • Tek kullanımlıktır ve bu nedenle kullanıldıktan sonra atılır. Bu şekilde bulaşık oluşumu engellenmiş olur.
  • Köpük ve kağıt sağlık açısından hiç bir sakınca oluşturmamaktadır.
  • Kolay servis imkanı sunduğu için ayrıca servis tabağına ihtiyaç duyulmaz.
  • Kişisel anlamda temiz ve hijyenik özelliklere sahiptir.
  • Uzun süre hamburgerin sıcaklığını korur.
  • Özel poliüretan kaplama sayesinde iç kısımdaki sıvı dışına akmaz.
  • Oluşturduğu atık doğaya zarar vermez.

Kullanışlı, pratik ve sağlıklı özellikleriyle hamburger kutusu gıda sektörünün tercih ettiği sağlıklı ambalaj seçeneklerinden biridir.

Ana Menü

× Nasıl yardım edebiliriz?