Kutunu Tasarla Fiyat Teklifi Talep Formu
Hoş geldiniz, öncelikle doldurmuş olduğunuz form sadece fiyat teklifi talebinde bulunmanız için oluşturulmuştur. Formu doldurduğunuz takdirde aşağıdaki gerekli bilgiler doğrultusunda tarafınıza mail üzerinden fiyat teklifi dönüşü yapılmaktadır. Özel ölçülü ve baskılı siparişleriniz için formdan destek alabilirsiniz. Herhangi bir sipariş oluşturulma durumu söz konusu değildir.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Model Seçiniz

Ürün Modeli Seçiniz
Ölçünüzü Boy x En x Yükseklik şeklinde cm cinsinde giriniz lütfen.
Ölçü Boyutları Örnekleri ( Lütfen İşaretlemeyiniz )
Sadece örnek amaçlı konulmuştur. İşaretlemenize gerek yoktur.
Baskı istiyor musunuz?
''Evet'' seçeneğini işaretledikten sonra lütfen dosyanızı yüklemeyi unutmayınız. Aksi takdirde formunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. *Png yada jpg formatında yapılan gönderilen baskı görselleri ile klişe çalışması yapılamamaktadır.
Yüklemek için tıklayın veya dosyaları bu alana sürükleyin. En fazla 5 dosya yükleyebilirsiniz.
Lütfen baskı dosyanızı vektörel çalışma dosyası olarak ekleyiniz. (psd,pdf,ai,svg,eps) *Png yada jpg formatında yapılan gönderilen baskı görselleri ile klişe çalışması yapılamamaktadır.
Baskı Alanı
Baskılı çalışma yapılabilmesi için baskı görselinizi vektörel çalışma dosyası olarak ( psd, ai, svg vb. versiyonlarda size dönüş yapılan mail adresine göndermeniz gerekmektedir.) Aksi takdirde formunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. *Png yada jpg formatında yapılan yüklemelere klişe çalışması yapılamamaktadır.

Teslimat Adresiniz ve Mesajınız

Müşteri Adı Soyadı
E-posta

Ana Menü

× Nasıl yardım edebiliriz?
tpplay
agen303