Sıkça Sorulan Sorular

Kargo Süreci

Kargo süreniz nedir?

Gün içinde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleri aynı gün tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo yapıyoruz.

Hasarlı / eksik ürün

Kargo tarafından tarafınıza hasarlı ulaştırılan ürünleri teslim almayınız, hasar tespit tutanağı tutunuz. Tarafınıza eksik gönderildiğini düşündüğününüz ürünler için bizimle dahili no : 206 Telefon : 0212 620 11 55 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz yada siparis@koliekspres.com adresine talebinizi iletebilirsiniz.

Kargo ücretli mi?

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı sunmaktayız.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Sadece mng kargo ile kargo hizmeti vermekteyiz.

İade & Değişim

İade Süreci

İade oluşturmak istediğiniz siparişleriniz için 14 gün içinde ürünlerinizi kullanmadan ve hasar görmemiş bir şekilde ''462728396'' mng kargo cari kodu ile bize geri iade şeklinde gönderebilirsiniz. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra iadeniz gerçekleşecektir. İade talebiniz için dilerseniz iade formumuz üzerinden yada iade@koliekspres.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değişim

Kullanmadığınız ve hasar görmeyen ürünlerinizi talebiniz doğrultusunda değişim yapabilirsiniz. Değişim talebiniz için bizimle degisim@koliekspres.com mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş & Ürünler

Siparişim nerede?

Siparişlerinizi mail adresinize gönderilen kargo takip bilgilendirme maili üzerinden size ulaştırılan link ile takip edebilirsiniz.

Fiyatlarınıza kdv dahil mi?

Fiyatlarımıza kdv dahildir..

Fatura

Faturanız mail adresinize gönderilmektedir.
Yardıma mı ihtiyacın var? ! Bizimle İletişime Geç

Ana Menü

× Nasıl yardım edebiliriz?
tpplay
agen303